27
Srp

Chlor-waterPředstavte si…., že jste začali pít korálovou vodu.Už po několika dnech se vám zlepší spánek, po dalších dnech vás poslouchá žaludek a zažívání jako hodinky, mění se váš metabolizmus, snižuje cholesterol a dochází k pravidelnému vyměšování a časem zmizí i zápach stolice. Za další dny zmizí chronická únava, zmizí bolesti hlavy, změny počasí vám přestanou vadit, protože tlak se ustálí do normálu, začne se ztrácet nadváha, protože se v těle neusazují tuky,…atd. Dostaví se radost ze života bez únavy, pozitivně změní váš sexuální život. Sportovně založení pocítí schopnost větších výkonů.
Co si musíme uvědomit: náš organismus byl a je neustále silně devastován prostředím kde žijeme. Zásaditá voda nám pomůže nastartovat funkci našich buněk k tomu, k čemu byly předurčeny. Proto se mohou u některých jedinců projevit dočasná potíže např. bolest kloubů, zažívací potíže či jiné reakce.
Nepropadejte panice. To jenom vaše buňky dostávají správné vyživovací hodnoty a informace a zažívají menší „šokovou“ terapii, protože jsou určitým způsobem „zmateny“ co se vlastně po nich chce, když jsme je dobrovolně nutili onemocnět a následně umírat.
Takže si zopakujme….,že zásaditá voda je revitalizačním prostředkem pro krev, mozek, srdce, čistí každou část našeho těla od volných radikálů kousek po kousku.

Každý člověk je pánem své acido-bazické rovnováhy, a je z určitou jistotou většinovým tvůrcem svého zdraví či uzdravení.

Mějte vždy vodu Xtreme 2 O při sobě je to vaše jistota pro vaše zdraví

Pokud nejsi připraven změnit svůj život, není ti pomoci. Hippokrates (460-377 př.n.l. )

Pro přípravu korálové vody

Pro přípravu korálové vody

Add reply

What is 7 + 8 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji
  Nové weby pro originální články > ZDE (klik) <
 • CZAutohits návštěvnost
 • Další doporučené odkazy

 • Srpen 2009
  Po Út St Čt So Ne
  « Čvc   Zář »
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31