Spatne ID plochy.
28
Úno

Bytový komplex Rezidence Korunní

Rezidence Korunní je komplex bytových domů v Praze Vinohradech. Naleznete zde nadstandardní nové byty, které splní Vaše nejnáročnější přání. Budoucí obyvatelé těchto novostaveb se mohou těšit na vnitřní dvůr s vodní plochou, zelení a lavičkami. Další odpočinkový prostor se nachází na rohu ulic Korunní a Říčanská, kde najdete další stromy, zatravněné plochy, veřejná osvětlení a místa k posezení. Budete-li chtít bydlet v Rezidenci Korunní, můžete si vybrat z nových bytů v jedné ze tří částí projektu – Boulevard, Villa či Industrial.

Rozhodněte se pro Rezidenci Korunní a užívejte si nové byty v Praze 10!

Bytový komplex BelariePark

Komplex novostaveb BelariePark je vystavěn na bývalých pozemcích areálu Nestlé, respektive legendární Orionky v Praze 4 – Modřanech. Architektura novostaveb propojuje historii původního závodu Orion se současností. Pokud jste sportovně založení, bude se Vám BelarieParku líbit – cyklostezka a inlinová trasa jsou přímo u domu a Žluté lázně jen pár stanic tramvají.

Výstavba komplexu BelariePark v současnosti zahrnuje domy B1 a B2, které jsou situovány do samého centra areálu. Bytový dům B1 je ve tvaru písmene „U“ a dům B2 vytváří uzavřený blok ve tvaru písmene „O“. Toto uspořádání v sobě snoubí intimnost prostředí s dostatkem prostoru pro obyvatele komplexu i návštěvníky. Výraznou dominantu BelarieParku tvoří elipsovitá věž čnící nad středem bytového komplexu. Budovy svou členitostí vytváří moderní dynamický ráz bydlení, který je na míle vzdálený všední uniformitě. Poznejte, co je to příjemné bydlení. Nové byty v Praze 4 na Vás čekají.

O společnosti Sekyra Group

Již více než 17 let patří skupina Sekyra Group Real Estate mezi přední developerské společnosti na českém a slovenském realitním trhu. Zabýváme se developmentem komerčních i rezidenčních nemovitostí v praze a Bratislavě. V naší nabídce naleznete – novostavby Praha, novostavby v Bratislavě či kancelářské prostory v Praze a Bratislavě.

,

Comments are closed.

  Nové weby pro originální články > ZDE (klik) <
 • CZAutohits návštěvnost
 • Další doporučené odkazy

 • Únor 2011
  Po Út St Čt So Ne
  « Led   Bře »
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28