Spatne ID plochy.
21
Dub

Kvalitu vzduchu je třeba hlídat po celý život. Není dobré dýchat smog, cigaretový kouř nebo nepříjemný zápach linoucí se z toalet. Za krátký čas se tohoto problému můžete zbavit pomocí ventilátoru. Ventilátory pro WC a do koupelen jsou velmi tiché a nenápadné. Malý ventilátor dokáže odvést nečerstvý vzduch z místnosti toalet nebo těžký vzduch z koupelen a nahradit je příjemným svěžím vzduchem, který zlepší kvalitu ovzduší v takto postižených malých místnostecha to nejen v domácnostech.

Přítomnost ventilátorů v místnostech jako jsou toalety nebo koupelny je důležitá z důvodu vzniku plísní, které v těchto prostorách často vznikají. Pro zamezení tohoto nechtěného parazita je ventilátor pro WC a koupelnu ideálním řešením. Montáže ventilátorů probíhají nejčastěji na stěnu, na strop, do okna a často bývá zabudován do zdí i stropů tak, že není téměř vidět. Nejen díky tomu je provoz ventilátoru téměř neslyšitelný a neruší nijak člověka, který se nachází v dané místnosti.

Volba ventilátoru do WC i do koupelny je na vás, je třeba při ní dbát na to, co od ventilátoru očekáváte. Design, materiál, hlučnost, výkon, vybavení…atd..Nejpraktičtější výbavou ventilátoru předmětných interiérů je časovač, který je funkční po nastavenou dobu 3-15 minut i po vašem odchodu z WC nebo koupelny.Vhodným řešením spouštění může být Váš pohyb v místnosti, tedy princip fotobuňky nebo spouštění na základě zvýšené vlhkosti v koupelně, tzv.hydrostat.

V katalogu ventilátorů se setkáte s pojmy axiální nebo radiální. Axiální ventilátory je vhodné pro krátké potrubí a pro zabudování přímo do zdi. Přímý výfuk přes stěnu a varianty stěnového, okenního nebo stropního.

Radiální ventilátory slouží pro zabudování do delšího potrubí. Vhodné pro síť ventilátorů, např. kanceláře, budovy s více místnostmi.

Pro čistý vzduch na toaletách přišel právě čas. Myslete na čerstvý vzduch i na toaletách. Ventilátory pro WC a do koupelen jsou možnosti řešení.

Add reply

What is 4 + 11 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji