24
Kvě

organizuje každá malinká obec, každá školka a škola, buď u příležitosti Dne dětí, anebo na oslavu ukončení školního roku.
Zkusíme se podívat kde by se nám V Jihomoravském kraji nejvíce líbilo. Což o to dětský koutek, dětský areál, dětská hřiště opečovávají téměř v každé obci. Ale takový Dětský den na hradě to už je jiná, hrad Buchlov pořádá svůj Dětský den v sobotu 28.5. Má na svém programu i strašidelný hrad, hrané prohlídky, pohádkovou cestu a pro hravé děti nesmí chybět hry a soutěže!

Na úplně jiný Den pro děti se zaměřili v Rekreačním středisku Prudká, v sobotu 14.5. zorganizovali 12. ZÁBAVNÝ DĚTSKÝ DEN. Dětský den i s dopravou z Brna. Spěšným vlakem „Pernštejn“ z Brna – hlavního nádraží 8.12 hod. do rekreačního střediska Prudká (9.00 h.) a mysleli i na návrat zpět do Brna – hlavního nádraži v 17,52 hod. To už je něco, co žádný déšť nemůže pokazit. Vlak přece jezdí i po mokrých kolejích! děti přivítá živá hudba, nemohou chybět ani kouzelníci, svou práci ukážou policisté i hasiči, velký zájem určitě vzbudí zvedací plošina. Trampolína, soutěže a hry, koně a projížďky!

Nezapomeňte také navštívit stránku ubytování s dětmi!

Aby se děti podílely na stezce pro děti je teprv ojedinělé. Taková stezka existuje a jmenuje se Barevná procházka hraběnky Matyldy a děti se po ní mohou procházet v lysické oboře. Na šesti nových stanovištích se mohou prostřednictvím ručně malovaných tabulí seznámit se životem zvířat a rostlin na louce a v lese. A mohou si také pohrát s interaktivními otočnými a odklápěcími prvky, počitadlem nebo zvonkohrou.
Lysice ještě neopustíme, zastavíme se na proslulém lysickém zámku, kde pro děti v týdnu od 31.5. do 5.6. přichystali kostýmované prohlídky pro děti pod názvem Pohádkový zámek Lysice a celý červen nakoncipovali tematicky „Kdo si hraje, nezlobí“. Ale to se netýká jen dětí.

Add reply

What is 4 + 6 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji