Spatne ID plochy.
15
Čvn

I když léto je v plném proudu, určitě bychom neměli zapomínat na zimní vybavení svého vozidla. Většinu motoristů první sněhové vločky zaskočí a pak vše řeší na poslední chvíli. S nepřipraveností na zimu je pak spojeno mnoho komplikací, dopravních nehod a stresu pořídit veškerou výbavu včas. Mezi nejdůležitější součást bezesporu patří zimní pneumatiky.

Pokud zimní pneumatiky máte, určitě byste si měli zkontrolovat hloubku dezénu. Pro maximální funkčnost a bezpečnou jízdu by neměl být vzorek pneumatik menší než 4mm na místě hlavní dezénové drážky nebo zářezů.

Přezutí svého auta byste neměli nechávat na poslední chvíli, kdy už je na silnicích velká vrstva sněhu nebo námrazy. Přezouvat na zimní pneu se doporučuje od 7 stupňů. Pokud ještě nemáte zimní výbavu na své vozidlo, můžete nakoupit levné pneu v různých specializovaných internetových obchodech na pneumatiky. Výhodou je široký výběr a velmi příznivé ceny. U některých obchodů můžete vše prokonzultovat online s prodavačem, nebo si prohlédnout testy zimních pneu a vybrat opravdu ty nejkvalitnější.

Takže nečekejte na poslední chvíli a nenechte se zaskočit prvním sněhem. Parné léto uteče jak voda a vám se budou zimní pneu hodit. Navíc mimo sezónu za ještě výhodnější ceny než obvykle. Testy zimních pneu naleznete na www.pneu360.cz

Add reply

What is 9 + 14 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji