19
Čvc

Slunce je přítel i nepřítel a chránit se, je základem toho, jak si sluneční paprsky co nejvíce užít, aniž bychom riskovali své zdraví. Pro ochranu proti nechtěnému spálení používáme řadu nejrůznějších produktů. Opravdu spolehlivého pomocníka vám přináší SILIC® v podobě UV produktů, které můžete mít vždy a všude jednoduše po ruce. Vybírat můžete mezi UV náramky a UV přívěsky. Všechny naše UV produkty jsou vyrobeny z kvalitního a zdravotně nezávadného materiálu.

zázrak jménem světlocitlivý silikon

Centrální část všech UV produktů je vyrobena ze světlocitlivého silikonu, který se zabarvuje podle intenzity UV záření. Hodnotu UV indexu zjistíte porovnáním centrální části se čtyřmi barevnými odstíny, které jsou okolo. Nanesením ochranného krému na pokožku a současně na světlocitlivou část náramku si snadno ověříte, kdy je potřeba ochranu pokožky obnovit. Můžete si vybrat barvu i potisk logem vaší firmy! Jsme jediným výrobcem a prodejcem tohoto produktu v ČR.

, , , , ,

Add reply

What is 7 + 3 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji