Spatne ID plochy.
21
Čvc

ohniste weberGrilovací sezóna je v plném proudu a každý griluje na zahradě nebo na terase. Grily tedy není třeba nikomu představovat. Co takhle ale vyzkoušet něco nového? Moci si grilovat a zároveň užít táborák u klasického ohniště. Pokud jste ještě neslyšeli o ohništi Weber, je nejvyšší čas se s ním seznámit.

Weber ohniště je skvělá přenosná nádoba, v které si můžete rozdělat oheň téměř kdekoli. Ohniště se dodává kompletně rozložené v krabici, kterou pohodlně unesete v ruce nebo odvezete autem. Krabice obsahuje všechny komponenty a přehledný návod na složení. Potřebovat budete pouze šroubovák a klíč č. 11. Složení ohniště Vám zabere cca 20 minut a hned ho můžete začít používat.

Ohniště Weber je vhodné nejen na zahrady, ale stejně jako např elektrické grily Weber i na terasy nebo větší balkóny. Konstrukce ohniště je naprosto bezpečná a pod samotnou nádobou je prostor pro nasypání písku, který brání propálení trávníku nebo jakéhokoli materiálu, který se pod ohništěm nachází.

Uhašení ohniště po párty je velmi snadné. Nemusíte shánět litry vody, nebo dokonce čekat až oheň sám uhasne, stačí ohniště přiklopit stříškou, která je součástí balení a ohniště samo bezpečně uhasne a vy můžete v klidu spát.

Ohniště Weber, stejně jako grily Weber si můžete prohlédnout a vybrat v grilcentru – www.grilcentrum.cz

Add reply

What is 13 + 2 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji