29
Čvc

Toužíte po originální relaxaci? Máme pro vás pobyt, který jistě většinu Čechů svým zaměřením potěší – pivní lázně. Užijte si senzační pivní lázeň, úžasnou masáž, zábal a mnoho dalších příjemností. Dopřejte si nezapomenutelný zážitek v pivní lázni. Nabízíme Vám pivní lázně ve formě zážitku, který můžete darovat svým blízkým. Pivní lázně jsou velmi oblíbeným zážitkem, který si budete chtít určitě zopakovat. Pivní lázně jsou jedinečnou možností, jak docílit celkové regenerace Vašeho těla. Během pivní lázně dochází k uvolnění svalů a prohřátí kloubů. Pivní lázně jsou rovněž ozdravnou kůrou pro Vaši pleť a vlasy, což dámy jistě ocení. Pivní lázně se připravují ve speciální dřevěné kádi při teplotě 34 °C. Hlavní přísadou pivní lázně je tmavé koupelové pivo.
Optimální teplota vody 36 °C působí pozitivně na krevní oběh, prohřeje pokožku a uvolní póry, z nichž se uvolňují škodlivé látky. Pivní lázně tímto způsobem efektivně detoxikují tělo. Aby byl účinek pivní lázně co nejvyšší, doporučuje se hostům sklenice lahodného dvanáctistupňového ležáku. Součástí zážitku je pípa pro hosty, která se nachází v dosahu pivní lázně a je tak příjemným překvapením, které jistě oceníte. Hladina pivní lázně je pokryta charakteristickou pivní pěnou karamelové barvy a prostor aromatizován vůní čerstvě uvařeného tmavého piva. Budete se cítit jako v ráji. A co pivní lázně ještě dovedou? Úspěšně léčí lupenku, celulitidu, akné. Pivní lázeň je také výborná antistresová terapie, podporuje regenerační schopnosti kůže, celkově zklidňuje dermatologických projevů a psychické disharmonie, pivní lázeň způsobuje pokles tlaku a zlepšení oběhu v periferii.
Udělejte něco pro zdraví a pohodu tou nejpříjemnější formou!

Add reply

What is 6 + 9 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji