31
Srp

Dovolená je synonymem relaxace a odpočinku. Kdo by se na dovolenou netěšil. Každý sice tráví dovolenou jiným způsobem (cestování, sport, relaxace na pláži), ale všichni se na ní těšíme a plánujeme tak, abychom si jí nejvíce užili. Pro milovníky cestování a dalekých zemí se nabízí skvělá exotická dovolená.

Co si pod pojmem exotická dovolená představit? Převážně se jedná o destinace jako je Mauricius, Maledivy, Seychely nebo Francouzská Polynésie. Tyto destinace leží v Indickém a Pacifickém oceánu. Tyto destinace jsou označovány jako tropické ráje. Teploty se pohybují okolo 29 – 32 stupňů a po většinu roku jsou konstantní. Každého zde učaruje krásně průzračné moře, písečné pláže z jemného bílého písku a nádherné podmořské útvary s rozmanitými živočichy

Ubytování v těchto destinacích bývá v luxusních hotelích, kde bude o vás perfektně postaráno. K dispozici je široké vybavení a služby hotelů jako jsou bazény, vířivky, fitness, golf, vodní sporty a mnoho dalšího.

Pobyt v těchto exotických destinacích není jen o pobytu u moře. Každý z ostrovů má svou historii a stojí zato poznat místní pamětihodnosti. Např. hlavní město ostrova Maledivy přiláká všechny milovníky historických památek, starobylých domů, spletitých uliček.

Již dávno neplatí, že exotické zájezdy jsou drahé. Stále větší popularita těchto destinací ceny stále snižuje a proto není problém, aby se do exotických zemí podíval téměř kdokoli. Pokud chcete zjistit více informací o jednotlivých ostrovech, nebo si sestavit zájezd na míru, navštivte naše webové stránky www.unitravelgroup.com. Rádi vám poradíme.

Add reply

What is 12 + 11 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji