Spatne ID plochy.
23
Zář

Maledivy leží stejně jako Mauricius v Indickém oceánu. Jedná se o souostroví, které se skládá z 1192 ostrovů a ostrůvků. Tyto ostrovy a ostrůvky jsou rozděleny do 20 atolů(správních okrsků). Kolem dokola se rozprostírá nádherně křišťálová voda a korálové útesy.

Maledivy jsou velmi oblíbenou destinací pro skvělou a nezapomenutelnou dovolenou. Hodně jsou vyhledávány pro svatební cesty. Počasí je zde velmi příjemné a po celý rok téměř konstantní okolo 30°C. Že je zde horko ani nepoznáte, protože od moře vane příjemný chladnější vzduch. Teplota moře je také velmi příjemná a to 27°C.

Na Maledivy se zpravidla jezdí z důvodu potápění. Tato lokalita patří mezi jednu z nejoblíbenějších na světě. Uchvátí Vás hejna ryb, korálové útesy, manty, želvy, rejnoci, žraloci a mnoho dalších vodních živočichů a rostlin. Další populární vodní aktivitou na Maledivách je surfování. Většinou se surfuje na atolu v North male.

Pro milovníky dobrodružství tu je připravena možnost navštívit okolní ostrovy. Od těch obydlených místními domorodci až po úplně opuštěné. Poznáte tak místní kulturu a tradiční život Maledivanů. Na pustém ostrově si budete moci vyzkoušet život trosečníka.

Maledivy jsou určitě místem, které stojí zato alespoň jednou v životě navštívit.

Add reply

What is 8 + 15 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji