26
Zář

Letiště na Ruzyni je mezinárodní civilní letiště. Jedná se o největší letiště v České Republice. Disponuje 4 terminály – každý určený pro jiné lety. Na letišti je k dispozici velké množství služeb, které zpříjemňují cestujícím chvíle strávené v odbavovacích halách.

První, co s největší pravděpodobností využije přijíždějící člověk, je parkoviště u letiště. Bezpečné uložení vozu je prioritou každého, kdo přijede na letiště autem. Parkoviště na letišti Ruzyně je umístěno přímo naproti terminálům T1 a T2. Blíže svůj vůz opravdu nezaparkujete. Parkoviště je vybaveno non-stop bezpečnostní službou, disponuje velkým množstvím parkovacích míst, je vybaveno moderním parkovacím zařízením a kamerovým systémem. Při rezervaci on-line můžete získat slevu na parkování.

Mezi další služby na Ruzyni patří různé obchody a kavárny. Množnost se zde občerstvit je další hlavní potřebou cestujících. Jsou zde potraviny, hotelová restaurace, lékárna, drogerie. Pokud si tedy zapomenete přibalit např. kartáček na zuby, není problém ho na poslední chvíli na letišti pořídit.

Kromě jídla je zde velké množství obchodů s oblečením, časopisy, dárkové předměty, duty free obchody s alkoholem. Pro děti je zde dětský koutek, nebo dokonce kino, kde se promítají filmy každý den od 10 hod. Pro cestující je tak připraveno velké množství titulů z celého světa.

Letiště je uzpůsobeno tak, aby všem svým návštěvníkům co nejlépe zpříjemnilo chvíle strávené v tomto prostoru.

Add reply

What is 12 + 10 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji