Spatne ID plochy.
26
Zář

Pořídit si nové bydlení je bezpochyby velké rozhodnutí a nemalá investice. Proto je nutné být při výběru novostavby v Praze velmi pečlivý. S nákupem novostavby je spojeno mnoho věcí. Potřebujete získat finance na nákup pokud nemáte vlastní, vybrat si tu správnou lokalitu a především kvalitního a spolehlivého developera, který zaručí že se do svého vysněného bytu nastěhujete přesně podle plánu a bez problémů.

Nové byty po Praze staví mnoho developerů. Při výběru byste měli být velmi opatrní a zjistit si o firmě dostatek informací. Aby se Vám nestalo, že zapomene dostavit kruhový objezd u výjezdové komunikace a dům díky tomu nebude zkolaudován a vy nemáte možnost se nastěhovat. Zjistěte si tedy, jaké stavby developer postavil, jděte si je prohlédnout, zeptejte se obyvatel, zda vše proběhlo v pořádku. Vyplatí se také vybírat u velkých a zkušených developerů u kterých máte jistotu, že např. peníze nezpronevěří.

Novostavby Praha jsou krom příjemného bydlení také určitě zajímavou investicí. Koupí bytu ukládáte své finance do nemovitosti. Ne jen že máte další vlastní bydlení pro budoucí využití, ale zároveň to může být i zdroj příjmů v případě pronájmu. V případě že byt pořídíte na hypotéku, tak není nic snazšího než byt pronajmout a hypotéku Vám splácí nájemník a ještě na tom nějaké peníze vyděláte.

Nové byty v Praze patří mezi nejprodávanější nemovitosti. Na výběr máte z různých velikostí a dispozičních řešení bytu, z široké nabídky zajímavých lokalit jak v centru tak na okrajích Prahy, kde jste blíž k přírodě. Investice do nového bydlení se určitě vyplatí a to ne jen z toho důvodu, že jsou ceny za nemovitosti momentálně na cenovém dně a do budoucna opět porostou.

Add reply