16
Čvn

TeriRS - redakčný systém

Čo to redakčný systém je? Redakčný systém alebo tiež CMS (Content Management System) je systém pomocou ktorého sa dá ľahko a veľmi rýchlo vytvoriť internetová prezentácia, bez znalosti niektorého jazyka na tvorbu internetových prezentácii ako je HTML, PHP, ASP,…

Pre koho je určený? Pre každého kto potrebuje vytvoriť internetovú stránku rýchlo a hlavne lacno. Keďže za tento redakčný systém nič neplatíte, vytvorenie stránky je úplne zadarmo.

A prečo vlastne TeriRS? Keď na trhu je veľa kvalitných systémoch, ktoré dokážu omnoho viac.

Veľké redakčné systémy majú veľa nastavovaní, množstvo funkcii ktoré Vám môže istý čas trvať sa naučiť ovládať, ale často ich ani nevyužijete. A v dnešných časoch kde čas rýchlo letí ide aj o rýchlosť, tieto veľké systémy sa aj pomalšie naťahujú a sú oveľa väčšou záťažou na webové servery. Preto je ich niekedy problém rozbehať na freehostingoch, a keď sa vám to podarí stránka sa naťahuje neprimerane dlho.


S naším redakčným systémom TeriRS sa vám to nestane, je optimalizovaný na rýchlosť, aby bežal svižne aj na freehostingoch. Nezaberá množstvo miesta, pretože neobsahuje zbytočný kód, a hlavne jeho ovládanie je intuitívne (tzv. user friendly) .


Redakčný systém TeriRS obsahuje už na začiatku funkcie bez ktorých sa dnešný web nastavovanie meta znakov(kľúčové slová, title stránky), návštevnú knihu, aj vlastné fórum. Funkčnosť je viac rozpísaná na tejto stránke.

A pre tých čo si radi stránky prispôsobujú presne na svoju mieru, mam dobrú správu, zdrojový kód je celý prístupný, okomentovaný v slovenčine a ľahko upraviteľný.


Na nejaké stránky ktoré používajú TeriRS sa môžte pozrieť :

http://www.tompek.98.sk/

http://www.blog.terirs.com/

http://antik.terirs.com/


A čo sa chystá do budúcna?

TeriRS je stále vo vývoji, a zbiera nápady, ktoré sa implementujú do systému. Napríklad v najbližšej dobe je naplánované pridanie galérie.

Oficiálna stránka Redakčného systému TeriRS www.terirs.com

V prípade, že mate akékoľvek otázky rád Vám na nich odpoviem, v diskusii, alebo na emaile terirs@gmail.com.

, , ,

Add reply

What is 14 + 9 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji
  Nové weby pro originální články > ZDE (klik) <
 • CZAutohits návštěvnost
 • Další doporučené odkazy

 • Červen 2009
  Po Út St Čt So Ne
  « Kvě   Čvc »
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  2930