19
Čvn
fotografický workshop lektor Eduard Jahelka a jeho student

Na druhou stranu se také stále zvyšují nároky na fotografie, které pořizujeme jak pro soukromé, tak pracovní použití.Ovládnutí základních postupů fotografování se dnes na většině pracovišť považuje za součást komplexního vzdělání pracovníka.  Kvalitního fotografický přístroj také není na první pohled drahý.

Přesto poměrně snadno a často  nastane situace, kdy výsledky neodpovídají očekávání, vynaloženému času a investicím do techniky. Co dělat, když zadání práce profesionálnímu fotografovi není z nějakého důvodu možné? Způsobů, jak zlepšit své fotografické dovednosti je mnoho. Samostudium, konzultace s přáteli, nákup literatury a fotografické kursy.
Ale jaký je ten vhodný právě pro vás? Který vyřeší přesně váš problém? Který nebude jen one man show hvězdy z bulvarních plátků, přetačovaná s deseti dalšímy fotografy před jednou modelkou? Kde nebudete ztácet čas posloucháním toho, co už je vá jasné?

Mnoho vzdělávacích institucí nabízí různé druhy fotografických kursů. Když jsem měl ale možnost hovořit s jejich účasníky, obvykle mi říkali, že to sice bylo zajímavé, ale nic se tam nenaučili.

To mne přivedlo na myšlenku individuálního tréniku fotografie. Jedině tak mohu přesně naučit zájemce to, co potřebuje.

První individuální kursy fotografování proběhly v mém studiu v průběhu ledna a února. Přání mého klienta bylo naučit se ovládat studiovou techniku při fotografování portrétu a aktu. V současné době už pracuje zcela samostatně a studio si nadále  pronajímá.

Další oblast, kde nabízím své dlouholeté zkušenosti je poradenství při budování fotografických atelierů nebo pracovišť a školení jejich obsluhy.

Pro společnost BTL jsem pomohl vybudovat fotografické pracoviště pro dokumentaci léčebných a kosmetických postupů. Pravidelně zde pak pomáhám se zaškolením nových pracovníků.

Další informace naleznete na stránce:

http://www.workshop.jahelka.cz

Práci lektora si můžete prohlédnout na www.jahelka.com.

, , , , , , , ,

Add reply

What is 8 + 7 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji
  Nové weby pro originální články > ZDE (klik) <
 • CZAutohits návštěvnost
 • Další doporučené odkazy

 • Červen 2010
  Po Út St Čt So Ne
  « Kvě   Čvc »
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  282930