09
Úno

Hodiny patří téměř do každého pokoje, určitě je máme každý doma. Účel je zřejmý, protože se neustále potřebujeme orientovat v čase. S tím, jak rostou naše nároky na kvalitu bydlení a vzhled našeho okolí, mění se i naše nároky na hodiny. Ne na jejich funkci, ale spíše na jejich vzhled. Výběr je v dnešní době značný, ovšem je pravda že na ty „naše“ hodiny nenarazíme hned na první webové stránce nebo v prvním obchodě a navíc se musíme prokousat záplavou klasických výrobků. Výhodné je podívat se po specializovaných obchodech, jako je například eshop www.nastenne-hodiny.cz.

Najednou vidíme, že hodiny nejsou jen kulatý plastový výlisek nebo vyřezávané dřevěné pendlovky. Kromě nástěnných či kyvadlových hodin můžeme do svého bytu zvolit i hodiny stolní nebo kukačky. Na výběr máme z mnoha rozmanitých tvarů, barev, materiálů a velikostí. Pod absolutní většinou modelů ze jmenovaného obchodu jsou podepsáni přední, zejména italští designéři. Originální hodiny najednou nejsou jen ukazatelem času, ale významným interiérovým doplňkem, jehož výběru stojí za to věnovat pozornost. A kdo z nás by nechtěl doma mít hodiny podle svých představ, které navíc zaujmou každého návštěvníka našeho obydlí. Sledování času pak přestane být pouhou stresující záležitostí a může nás dokonce i bavit. Zajímavé jsou zejména nástěnné hodiny italské produkce od společnosti Progetti.

Za zvláštní zmínku pak stojí moderní kukačky. Pod tímto pojmem si většina z nás představí cosi historického. To je ale velký omyl. Novodobé kukačky mají sice elektronické strojky, ale také úžasný design, možnost ztlumení či vypnutí a také automatické vypínání kukání v noci díky světelnému čidlu.

Pokud uvažujete o oživení a modernizaci svého bytu, nezapomeňte na hodiny. Stejně budete nějaké potřebovat, tak proč ne rovnou ty, které Váš interiér vkusně doplní a oživí.

, , , , , , , , , ,

Add reply

What is 9 + 14 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji
  Nové weby pro originální články > ZDE (klik) <
 • CZAutohits návštěvnost
 • Další doporučené odkazy

 • Únor 2011
  Po Út St Čt So Ne
  « Led   Bře »
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28