Spatne ID plochy.
11
Úno
Napsat text pro web není zas tak primitivní aktivita, jak by se nezasvěcenému mohlo zdát. Jak se vyvarovat začátečnických chyb a jak to zařídit, aby váš web zákazníky nezahnal ale získal? Jestli máte nebo právě vytváříte vaši firemní stránku nebo eshop, pozorně čtěte dál, protože tento článek vám pomůže využít potenciálu internetu skutečně naplno.

V zajetí frází

Zaprvé, nebuďte tuctoví. Tím, že si tak nějak namixujete to, co jste už někde viděli a smícháte to s vašimi kontaktními údaji, váš web bude prostě směskou všeho možného, pro váš business ne zrovna přínosného.

Samozřejmě, kvůli přehnané straně o originalitu bychom určitě neměli vynechávat to základní, tedy kontaktní údaje, možnosti jak vás můžou vaši zákazníci, hledající o informace o vaší firmě, kontaktovat. Pak to ale chce také nějakou tu “šťávu,” prostě obsah, který zákazníka doslova připoutá k monitoru a nepustí, dokud neklikne na tlačítko Objednat, nebo nevyplní poptávkový formulář.

Otázkou určitě je, jak toho dosáhnout, nemáte-li se psaním textů pro webové stránky zatím žádné nebo jen malé zkušenosti. Nejlepší je proto oželet menší investici do rozvoje vašeho webu a obrátit se na profesionální firmu, která ví jaký text a obsah na web nasadit, kam odeslat články, aby se o vás na internetu psalo a další věci kolem online marketingu. Nebojte se proto oslovit ty nejpovolanější: copywritery z firmy Textaři.eu.

, ,

Add reply

What is 3 + 6 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji
  Nové weby pro originální články > ZDE (klik) <
 • CZAutohits návštěvnost
 • Další doporučené odkazy

 • Únor 2011
  Po Út St Čt So Ne
  « Led   Bře »
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28