15
Bře

Společnost Topheads s.r.o. oznamuje oficiální spuštění affiliate sítě WebTrader k 14. březnu 2011 na adrese www.webtrader.cz. Od tohoto data začíná systém plně fungovat a můžete začít provádět své registrace.

Síť bude nabízet své služby jak obchodníkům, kteří mají zájem inzerovat své produkty a služby. Tak partnerům, kteří chtějí propagovat inzerenty a získat za to provize z prodeje.

Jako obchodníci dostanete silný nástroj pro propagaci svých internetových obchodů a služeb a možnost využívat širokého spektra reklamních prvků. Od běžných grafický a flashových bannerů různých formátů, přes jakékoliv formuláře, které se vytvářejí jednoduše přímo v systému v jazyku HTML až po agresivní Peel nebo Hover banner. Partneři se mohou těšit na vzrůstající počet kampaní mezi kterými si mohou vybrat a transparentní provizní systém. Panel pro partnery jsme se snažili maximálně zjednodušit tak, aby byl co možná nejintuitivnější.

Naším cílem je nabídnout kvalitní a hlavně stabilní platformu pro obchodníky a partnery. V prvním roce našeho provozu bychom se chtěli zaměřit na získávání nových obchodníků a partnerů. Tím vytvořit prostředí pro další rozvoj našeho systému. Každý týden bude naším cílem přinést Vám novou kampaň nebo nového obchodníka od kterého se v budoucnu dočkáte nové kampaně.

Společnost Topheads s.r.o. vznikla již na začátku roku 2010. Založil ji Aleš Khol jako instituci, která by měla zastřešovat a provozovat systém WebTrader. Během několika měsíců rozvinul systém do dnešní podoby. Ke spuštění našeho systému nám pověděl:” Jsem velice rád, že všem můžeme představit náš nový projekt. Již při jeho spuštění máme v nabídce první dvě kampaně. První od APEX Solutions poskytující veškeré služby spojené s technologií Oracle APEX. Druhá je přímo od sítě WebTrader a můžete díky ní jako partneři získat dodatečných pět procent příjmu.”

Koncem roku 2010 se tým rozrostl o dalšího člena – Pavla Petra. Jeho úkolem v tomto projektu je komunikovat s klienty a zákazníky, rozvíjet vztahy a pečovat o vztahy budované v rámci systému WebTrader a neposlední řadě Vás informovat prostřednictvím sociálních sítí o aktualitách a novinkách v systému. Začátkem roku 2011 se tým rozrostl o dalšího člena – Kamila Schvarcze na pozici IT managera. Stará se o další rozvoj systému, jeho stabilitu a údržbu. Jeho zkušenosti a schopnosti v oboru IT jsou dlouholeté a proto je velkou posilou.

Veškeré další a budoucí informace o aktualitách a dalším rozvoji naleznete na webu www.webtrader.cz nebo sledováním sociálních sítí.
Společnost Topheads s.r.o.

, , , , , ,

Add reply

What is 2 + 5 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji
  Nové weby pro originální články > ZDE (klik) <
 • CZAutohits návštěvnost
 • Další doporučené odkazy

 • Březen 2011
  Po Út St Čt So Ne
  « Úno   Dub »
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031