25
Bře
Nenadálý finanční výdaj, i tak by se mohl označit hlavní faktor, proč si lidé chodí půjčovat peníze. Dovolené, školné, auto, rekonstrukce, to je jen malý výčet z obrovského množství důvodů k sepsání smlouvy. Nejproblémovější skupina, do níž nesporně patří důchodci, ženy nebo otcové na mateřské dovolené se velice často schylují k nebankovní půjčce. Důvod je zcela evidentně na straně neschopnosti předložení dokladu o výši příjmu.

S nebankovní půjčkou opatrně

Většina bank potvrzení o příjmu vyžaduje, a proto se na našem trhu objevila nebankovní půjčka, jejíž heslem je rychlost a dostupnost. Ovšem v případě, že jste se rozhodli pro tento typ poskytovatele úvěru, buďte opatrní a v klidu si projděte více nabídek. Společností, poskytující tento druh úvěru je opravdu dostatek. Závazek je to z pravidla dlouhodobý a rozvaha je na místě. Smlouvu nikdy nepodepisujte, aniž chápete všechny napsané skutečnosti.  Vše si pořádně přečtěte, ptejte se, popřípadě si smlouvu vezměte domu k důkladnějšímu prozkoumání, kde se můžete poradit s rodinou. Pokud i přesto vyvstanou nějaké nesrozumitelnosti, obraťte se na nezávislého odborníka. Důležité jsou sankce za nedodržení smluvních podmínek, zaměřte se na ně a předejděte tak nepříjemným překvapením. nebankovní půjčka je velmi rychlá a příjemná finanční injekce, ale jen za předpokladu, že není podepsána nevyhovující smlouva, připravená vás zničit při prvním klopýtnutí.

nebankovní půjčka = Vysoký úrok

Pokud se vaše kroky v následujících dnech budou ubírat vstříc nebankovní půjčce počítejte s vysokým úrokem, který se pohybuje mezi 10% (u těch solidnějších) až několik 100%. Počítejte, že výše možné půjčky se pohybuje v řádech deseti tisíc, avšak návratnost díky vysokému úroku mnohonásobně převyšuje počáteční závazek. Proto není na škodu zopakovat, aby se vaše rozvaha nestřetla se zbrklostí a podpis se objevil na té nejschůdnější smlouvě.

Nenechte se

Lidé pracující pro instituce nabízející nebankovní půjčky se dají přirovnat k vycvičeným agentům. Nikdy se od nich nenechte tlačit do podepsání smlouvy na místě. Pokud vycítíte nátlak, bude nejlepší se zvednout a odejít jinam.

Add reply

What is 12 + 10 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji
  Nové weby pro originální články > ZDE (klik) <
 • CZAutohits návštěvnost
 • Další doporučené odkazy

 • Březen 2011
  Po Út St Čt So Ne
  « Úno   Dub »
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031