Spatne ID plochy.
07
Dub

Podívejme se na to, jak taková schůzka s finančním poradcem probíhá, co od ní můžete očekávat a bude-li vás to něco stát.

Účelem první schůzky, která může proběhnout u vás doma, u mě v kanceláři nebo třeba v kavárně, je rozbor vašich finančních přání a cílů, povíme si o tom, čeho a kdy chcete dosáhnout, jestli chcete nový byt, spoření pro syna, nebo vlastní zabezpečení na stáří a v jakém časovém horizontu.

K přesnému rozboru vaší situace potřebuji znát vaše stávající finanční produkty, pokud nějaké již máte (např. hypotéku, stavební spoření, důchodové připojištění, pojištění odpovědnosti apod.) a údaje o příjmech a výdajích vaší domácnosti. Proto si prosím připravte kopie smluv k těmto produktům (můžu pracovat i s originály smluv nebo můžete smlouvy oskenovat a poslat mi je e-mailem). Schůzka nám zabere přibližně dvě hodiny.

Výsledkem této první schůzky bude finanční plán, který vám představím na naší druhé schůzce, ta by měla proběhnout zhruba za týden. Finanční plán je soubor doporučení týkajících se příjmů a výdajů a rozbor stávajících produktů.

Záleží jen na vás, jestli dáte na mé rady – rozhodně si žádný produkt ode mne vzít nemusíte.

A teď jak je to s placením. Finanční poradce je placen provizním systémem z uzavřených smluv, služba je tedy opravdu zdarma. Můžete namítnout, že se vám proto budu snažit vnutit nějaký finanční produkt, kvůli provizi, ale moje strategie je jednoduchá – chci s vámi spolupracovat dlouhodobě, proto jsou u mne na prvním místě zájmy klienta. Věřím, že pokud vám dobře poradím, obrátíte se na mne i příště a naše spolupráce bude oboustranně přínosná.

Ráda odpovím na všechny Vaše otázky
Markéta Paulová

m.paulova@bydletvesvem.cz

www.bydletvesvem.cz

, , , , ,

Add reply

What is 10 + 15 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji