10
Dub

Chcete uspořádat konferenci a hledáte vhodný region? Zamiřte na jižní Moravu! Uspořádejte konferenci v Brně nebo jeho nejbližším okolí. A proč konferenci právě v Brně nebo jeho okolí? Protože Brno je již tradičním městem veletrhů, kongresů a konferencí pro celou střední Evropu. Jeho poloha a výborná dopravní dostupnost ať z Prahy, Vídně či Bratislavy činí Brno a jeho nejbližší okolí místem vskutku atraktivním pro pořádání konferencí různých zaměření. Připočtěme širokou nabídku ubytování, vysoký standard služeb, vyhlášenou moravskou pohostinnost a velký výběr doprovodných akcí. A toto všechno určitě dodá Vaší konferenci okolí Brna na exkluzivitě.

Lysice – universální městys pro konference okolí Brna

Vyžaduje-li program Vaší konference okolí Brna velmi slavnostní, oficiální ráz, využijte jedinečnou historickou atmosféru renezančního zámku v Lysicích. V honosném prostředí sálů a salonků si budete moc zvolit i netradiční doprovodné programy. Například hudební vystoupení. Na špičkové kongresové vybavení a kvalitní produkční zázemí se i v tomto prostředí můžete naprosto spolehnout.

Civilní prostředí konference okolí Brna v Lysicích

Konference okolí Brna v civilním provedení útulného prostředí sálu Hotelu Lidový dům. Hotel disponuje sálem s malým jevištěm, prvotřídním technickým zabezpečením pro Vaše konference okolí Brna tj.audio, ozvučení, dataprojektor, velkoplošné plátno, Wifi připojení na internet, flipchart. Připravíme sál samozřejmě podle Vašich dispozic: divadelní, U, T, I nebo jiné uspořádání. Celková kapacita sálu je až do 200 osob. Nabízíme i doplňkové služby včetně ubytování a hotelového parkoviště. Pro stravování během Vaší konference okolí Brna je zde pro Vás restaurace hotelu.

Více informací o pronájmu sálu včetně ceníku naleznete na stránce pronájem sálu Brno.

Add reply

What is 5 + 11 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji