18
Dub

Brno – Babická – Břehová – Maloměřice – Husovice – Svitavské nábřeží – Avion Shopping Park

Cyklostezka Jantarová Brno – Babická – Břehová – Maloměřice – Husovice – Svitavské nábřeží – Avion Shopping Park, je vhodná pro rodiny s dětmi, měří necelých 10 km a uvidíte na ní mimo jiné starověké sídliště v Obřanech, zahradní železnici v Obřanech, Vojenskou nemocnici v Zábrdovicích a Avion Shopping Park v Heršpicíc.

Máte toulavou? Máte výletovou? Přidejte se na kole s dětmi, s rodinou, sami, s kamarády. Na jedno “ šlápnutí do pedálů “ se dostanete po Jantarové cyklostezce z Brna přes Blansko a Černou Horu do Býkovic! Tam do Penzionu U Tří Volů má 7. srpna namířeno i Brněnský Lunapark aneb divadlo ke kávě. Vystoupí tu ŠAVGOČ+Tomáš David a band – brněnský písničkář a kytarista. Je to výborná příležitost vytáhnout paty z Brna a poznat zajímavá místa v Brně a jeho blízkém okolí a ocenit dobrou kávu. Více na stránce výlety Brno.

Cyklostezka Jantarová Brno

Brno je městem parků, a tak kromě asfaltu jsou cyklostezky také cesty přírodou. Posuďte sami a užijte si příjemnou „procházku“. Cyklostezka Brno – Obřany – Bílovice nad Svitavou, je součástí mezinárodního koridoru cyklostezka Jantarová Brnoo délce 3,714 km. Cyklostezku využívají k bruslení i in – linisté. Další dopňkovou trasou k Jantarové cyklostezce Brno je tzv. Brněnské kolečko, neboli Severní rekreační tangenta, a podle své výkonnosti si ho můžete libovolně upravit. Toto jsou varianty delší a těžší, obě v délce sedmdesáti kilometrů. První varianta začíná a končí přehradou : Přehrada, přístaviště – ZOO – Medlánky – Řečkovice – Mokrá hora – Soběšice – Bílovice – Líšeň – Podolí – Šlapanice – Tuřany – Moravany – Ostopovice – Troubsko – Motodrom – Ríšova studánka – Přehrada, přístaviště. Druhá varianta se jede po značené cyklostezce č. 5005 – dva žluté pruhy, bílý uprostřed. Brněnské kolečko – cyklostezka č. 5005

1. Ostopovice – 2. Troubsko – 3. Popůvky – 4. Automotodrom Brno – 5. Ríšova studánka – 6. Brněnská přehrada – přístaviště – 7. Bystrc – ZOO – 8. Medlánky – 9. Řečkovice – 10. Mokrá Hora – 11. Soběšice – 12. Bílovice nad Svitavou – 13. Líšeň – 14. Podolí – 15. Bedřichovice – 16. Šlapanice – 17. Dvorska – 18. Tuřany – 19. Holásky – 20. Přízřenice – 21. Moravany – 22. Ostopovice.

Nezapomeňte, že svět ze sedla Vašeho kola vypadá svět jinak a po sedmdesáti kilometrech v pedálech se snáze uzavírají přátelství.

Add reply

What is 14 + 4 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji