18
Dub

Hledáte – li krásnou a romantickou krajinu pro svou svatbu okolí Brna, zkuste Lysice! Ať Vás láká svatba okolí Brna na zámku, svatba okolí Brna za zvuku varhan v kostele anebo prostá, civilní svatba okolí Brna na úřadě! Všechny tyto varianty a ještě jiné další, keré jste si pro Vaši svatbu v nejbližším okolí Brna vysnili, Vám městys Lysice poskytne. Komu by se nelíbila třeba svatba okolí Brna v zámecké zahradě? Zahradě s barokní kolonádou s krytým ochozem?

Lysice – tip pro svatby okolí Brna

Na Blanensku, necelých třicet kilometrů severně od Brna naleznete městys Lysice, na okraji Českomoravské vysočiny, v přírodním parku Lysicko. Už jeho poloha Vám zaručuje skutečně krásné, klidné a nerušené prostředí pro Vaši svatbu okolí Brna. Všechno je tu pěkně při ruce, žádné dopravní kolapsy, žádné složité přejíždění. Od svatebního obřadu ke svatební hostině dojdete klidně pěšky a můžete si k tomu s hosty i zpívat! A svatební hostinu Vám vystrojí například v Hotelu Lidový dům.

Více informací ohledně pronájmu sálu hledejte na stránce pronájem sálu Brno.

Hotel Lidový dům je tu pro Vaši svatbu okolí Brna

Hotel Lidový dům nabízí ve svých rekonstruovaných prostorách sál s původním jevištěm, který dodá Vaší svatební hostině to pravé ovzduší. Personál restaurace Hotelu připraví výzdobu a úpravu sálu tak, aby vyhověl Vašim představám. Pomůže při sestavení jídelního a nápojového menu pro Vaši svatbu okolí Brna, zařídí květinové aranžmá, zajistí hudební doprovod podle Vašich pokynů. Nadto je tu pro Vás připraveno i skvělé ubytování včetně svatebního apartmá, hotelové parkoviště s kamerovým zabezpečovacím systémem. Samozřejmě nabídne útočiště i kuřákům. Jednoduše celá Vaše svatba okolí Brna pod jednou střechou!

Add reply

What is 4 + 15 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji