19
Dub

Cyklostezka Starobrněnská – Skládá se z Kohoutovické radiály, Centrální východozápadní trasy a Podolské radiály. Začíná v Kohoutovicích a pokračuje přes Zelný trh do Brna – Líšně a měří 18 km.

Do Penzionu U Tří volů v Býkovicích – z Brna po pivní cyklostezce!

Mezi cyklostezky regionálního významu lze zařadit cyklostezkypropojující město Brno s významnými rekreačními oblastmi v regionu. Jedná so o oblasti Moravského krasu, Slavkovského bojiště, Ždánického lesa nebo Bobravy. Pivní cyklostezka začínající na Mokré Hoře je nasměrována k pivovaru Černá hora, kde je skvělá zastávka v nestarším pivovaru na Moravě a kde můžete ochutnat speciality pivovaru a těmi jsou chmelové limonády. Od tud jen Vás dva kilometry po místní komunikaci přivítají v Penzionu U Tří volů v Býkovicích. Jsou zde na Vás a Vaše cykloprostředky připraveni a tak si můžete v klidu odložit helmu a ochutnat speciality místní kuchyně. Jistě Vás zláká prohlídka Porčova mlýna, nebo vyberete další cyklostezky. Navštivte také stránku tipy na výlet Brno. Pokud se budete v Penzionu U Tří volů zdržet, nabídka ubytování Vás určitě uspokojí.

Trasa cyklostezky Starobrněnská

R43 – Bellova – Podjezd Libušina třída – Libušina tř. – Svahová – Přejezd Návrší Svobody – Potocká – Šárka – Antonína Procházky – Pisárecká – Pisárecký most – MUK Hlinky – Hlinky – přejezd Křižkovského – Mendlovo náměstí – Pekařská – Přejezd Husova – Šilingrovo náměstí – Starobrněnská – Zelný trh – Přejezd Masarykova – Orlí – Přejezd Benešova – CDC – Lávka Koliště – Garáže Vlhká – Vlhká – Přejezd Špitálka – Lávka Svitava – Kuklenská – Geislerova – Táborská – Nezamyslova – Pod sídlištěm – Přejezd tramvaj.trať Líšeň – Ostravská I – Stará Líšeňská trať

Podpora cyklostezek v Brně společně se zvýšením bezpečnosti cyklistů v městském provozu pomáhá zlepšovat úroveň životního prostředí v Brně a následně přispívá k oživení města a vytváření lepších podmínek pro bydlení.

Add reply

What is 5 + 3 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji