Spatne ID plochy.
19
Dub

Quentin Tarantino je jediním z nejuznávanějších režisérů a scénáristů posledních dvou desetiletí. Internetové stránky www.qtarantino.cz jsou přímým pokračováním amatérského webu tarantino.wz.cz. V nové, graficky a technicky velice povedené podobě byly spuštěny 9. 9. 2009. Během roku se autorům podařilo zajistit webu pravidelné návštěvníky, jejichž počet postupně roste. Web je přehledně rozdělen do jednotlivých sekcí podle filmů Quentina Tarantina. Naleznete na nich nejen běžné informace, týkající se obsahů filmu, DVD či obsazení herců, ale autoři se zabývají i dalšími tématy, jako jsou soundtracky, trailery, vznik filmů či různé statistiky nebo zajímavosti. Obsahovou kostru webu doplňují i sekce rozhovory, sekce věnovaná filmařskému partnerovi Tarantina – Robertu Rodriguezovi, či sekce o dalších snímcích, na kterých se Tarantino podílel jen okrajově. Web se zabývá nejen novinkami, jako je Auto zabiják nebo Hanebný pancharti, ale také klasikami jako Gauneři, Pulp Fiction nebo Jackie Brownová. Přehledně tak mapuje kompletní Tarantinovu tvorbu od počátků až po současnost, a to nejen z hlediska režie a scénářů, ale také nejsou opomíjeny jeho herecké a produkční činnosti. Obsah kostry webu se neustále rozšiřuje.

Důležitou součástí každé internetové stránky jsou pravidelné aktualizace a komunikace s fanoušky. A o to se autoři starají velmi pečlivě. Formou článků a zpráv jsou aktuálně informováni čtenáři nejen o dění kolem Tarantina v současnosti, ale také o dění kolem filmů již natočených, nebo teprve chystaných. Nikdy vám tak neunikne informace kolik jaký snímek vydělal, jaké DVD se chystá, kde Tarantino poskytl rozhovor nebo co se právě děje na natáčení některého ze snímků. Všechny články lze okomentovat. Web má také vlastní návštěvní knihu, a tak je zajištěna přímá odezva čtenářů, na kterou autoři neprodleně reagují. Dění na webu dále zpestřuje pravidelně aktualizovaný TV program s filmy, které mají co dočinění s Quentinem Tarantinem, různé, často obměňované ankety, přehledné statistiky či nedávno otevřený E-shop.

Pokud vás Quentin Tarantino a jeho filmy zajímají, neváhejte a rozhodně tento web navštivte. Zapojte se do diskusí a pomožte s dalším rozvojem a utvářením rostoucí fanouškovské komunity jedné z největších osobností světového filmu posledních let. Stále se rozšiřující české fan stránky Quentina Tarantina čekají jen na vás!

Add reply

What is 3 + 9 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji