19
Dub

Systém Of A Down je americká kapela, která se proslavila mnoha hity, jmenovitě například Lonely day, Soldier side nebo ATWA. Tato kapela si vytvořila opravdu širokou škálu fanoušků. Bohužel v roce 2006 si dala pauzu na dobu neurčitou.

Každý z členů kapely se pak následně věnoval svým vlastním projektům jako například Scars on Broadway, které založil Daron a John ze SOADu. Fanoušci už na nějaký comeback pomalu zapomněli, ale opak se stal pravdou a SOAD v roce 2010 oznámil svůj comeback! V roce 2011 má Systém Of A Down našlápnuto hned na dvě velké turné a to po Americe a po Evropě. Samozřejmě toto strhlo kolem sebe mnoho dění a není vůbec jednoduché se v tom orientovat. Zároveň kapela vytvořila i různé soutěže pro fanoušky a jmenovitě asi nejdůležitější je soutěž o 2 lístky na libovolný SOAD koncert zdarma, kde si sami budete moct vybrat 6 písniček, které Vám kapela zahraje + Vám ještě dá podepsaný songlist koncertu od všech členů kapely zdarma!

Add reply

What is 6 + 2 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji