11
Kvě

Turecko je bezesporu jednou z oblíbených destinací na dovolenou. Ať už jezdíte na dovolenou jen relaxovat na pláž k moři, nebo na  aktivní dovolenou spojenou s cestováním, určitě si Turecko oblíbíte. Pokud jste fanouškem golfu, a ani na dovolené si nechcete od golfu odpočinout, i v tomto případě můžete do Turecka vyrazit. Golf v Turecku je velmi oblíbený a nabízí ke hře ty nejzajímavější golfová hřiště. Golf Turecko Belek je tou nejoblíbenější destinací.

Golf Turecko Belek nabízí hru na třech pověstných hřištích. Dvě z nich se nachází v Antalya Golf klubu, k němuž příslušejí proslavená hřiště Sultan a Pasha (Paša). Obě hřiště designoval slavný David Jones, Sultana spolu s European Golf Design. Tady uplatnil i to nejlepší, co dokázal vetknout do férvejí a greenů hřiště Pasha. Výsledkem je dlouhé a náročné hřiště, které se podařilo včlenit do krajiny tak, jako by tam bylo odjakživa.

Třetí hřiště je 18-ti jamkové hřiště Cornelia NICK FALDO. Jedná se o první projekt firmy Nick Faldo Golf Institut v jihovýchodní Evropě. Jedná se o nelehké hřiště využívající přirozených tvarů terénu. I přes jeho náročnost je velmi hratelné. Skvostem 27 jamek je bezpochyby „signature hole“, 270 m dlouhá sedmá jamka par 4, která se standardně hraje obloukem kolem obřích pinií do kopce a zpět dolů na green, ale paliči, kteří si troufnou, se pokoušejí dohrát až na green přímo, přes terén. Jedinečná výzva pro Vás si to také zkusit. Četná jezírka, hluboké hrncovité bunkry. Devítky King, Queen a Prince dávají několik možností, jak si na hřišti zahrát 18 jamek. Klubovna vybavená vším potřebným, od recepce přes Proshop připomínající obchodní dům až po kvalitní, nepříliš drahou restauraci, je dimenzována pro velký počet hráčů.

Golf Turecko Belek je jedinečná příležitost vyzkoušet si zahrát golf mimo Českou republiku. Stačí si vybrat z široké nabídky našich zájezdů a vyrazit klidně už příští víkend. Navštivte naše webové stránky www.unitravelgroup.com – nejširší nabídka golfových zájezdů.

Add reply

What is 10 + 6 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji