Spatne ID plochy.
16
Kvě

Badminton se v současné době stává velice populární. Lidé dávají přednost badmintonu před tenisem nebo squashem. Tento sport, který určitě většina z Vás zná z dětství, když jste si pinkali na pláži nebo při rodinných dovolených, zažívá velký boom. Badminton se hraje na speciálních badmintonových kurtech, které mají měkčí povrch např. oproti umělé ploše. Sloupky, které drží síť jsou umístěny mimo kurt. Badminton se hraje s „opeřeným míčkem“. Který má tvar košíčku. Dnes se spíše používají míčky plastové.

Vybavení na badminton

Vybavení na badminton je obdobné jako např. na tenis nebo na squash. Pohodlné sportovní oblečení a tenisky. Pro samotnou hru si musíte pořídit badmintonovou raketu a míčky. Badmintonová raketa je rozdělena do různých modelových řad. Od dětských, přes rakety pro rekreační využití, až po ty profesionální. Podle toho se také odvíjí jejich cena. Vše můžete nakoupit v internetových obchodech nebo v kamenných sportovních obchodech.

Kde si zahrát badminton

Sportovních center kde si zahrát badminton je u nás velké množství. Jejich kvalita a vybavenost se samozřejmě liší. V každém větším městě bezpochyby na nějaké kurty na badminton narazíte. Pokud u Vás žádné nejsou, nebo nevíte kde se nachází, tak stačí zadat klíčová slova do vyhledávače, jako badminton Lysá nad Labem, badminton Nymburk nebo badminton Milovice.

Pak už stačí vybrat ty správné webové stránky, zjistit informace o sportovním centru, sehnat kamarády pro hru a co nejdříve vyrazit na badminton.

Add reply

What is 2 + 5 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji