20
Kvě

Ať už budete hrát na digitální piana ve Vaší domácnosti, v hudebním (nahrávacím) studiu nebo v koncertním sále, vždy si budete moci vychutnat dokonalý zvuk Clavinova série CLP. Společnost Yamaha zaměřila své úsilí na doladění každého detailu a výsledkem jejího snažení je dosažení špičkové kvality hudebního nástroje (a to platí obecně pro každý nástroj z dílny Yamaha nejen pro digitální piana).

Z jednotlivých vlastností Clavinova digitálních pian lze vyzdvihnout mimo jiné použitý tónový generátor AWM či vyváženou kladívkovou mechaniku.

Co si pro hudební nadšence připravila společnost Yamaha pro rok 2011? Těšit se můžete na nová digitální piana Clavinova série CLP.

Novinky pro rok 2011

Jak již bylo naznačeno výše, zásadní změny se týkaly zejména série digitálních pian Yamaha Clavinova CLP, konkrétně v podobě nové modelové řady CLP 400. Digitální piana řady CLP 400 se mohou pochlubit zcela novou a jedinečnou technologií Real Grand Expression (RGE). Tato technologie se zaměřila na vylepšení tří nejdůležitějších prvků, které jsou charakteristické pro digitální piana. Které prvky to jsou? K vylepšení došlo u zvuku, úhozu na klaviaturu a hře s pedály.

Nejedná se pouze o plnou realizaci zvuku, úderu a pedálů, ale také o zavedení technologií, které se přirozeně používají při výrobě akustických pian a které pomáhají zajistit perfektní integraci všech těchto tří elementů do jednoho hudebního nástroje. Výsledkem je, že při hře na digitální piano modelové řady CLP 400, získáte pocit, jako byste hráli na skutečný akustický klavír.

Nové zvukové jádro

Zvukové jádro RGE, které využívá nová Clavinova CLP série, je další generací klavírního zvukového jádra. Jedná se o vylepšení zvukového jádra „Pure CF“, které si získalo velkou oblibu v hudebních nástrojích série CVP Yamaha. Toto zvukové jádro umožňuje užít si herní odezvu a expresivní schopnosti koncertního křídla.

Další novinkou je funkce hladkého zakončení tónu (tzv. Smooth Release), která přináší zvuku úžasnou jasnost a čistotu staccato not s trvale rezonujícím zvukem při jemném uvolnění prstů z kláves.

Na jaké konkrétní produkty se můžeme těšit?

Chtěli byste poznat nové modely digitálních pian na živo? Díky společnosti CMI Melodia a.s. – Yamaha specialista máte jedinečnou šanci. Navštivte klávesové centrum v obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové nebo nakupujte přímo v internetovém obchodě Cmias.cz. Mimo jiné zde naleznete modely CLP 430C,  CLP 440M, CLP 470R, CLP 480PE, CLP 465GP, CLP S406B či CLP S408PE.

, , , ,

Add reply

What is 14 + 14 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji