23
Kvě

Jižní Morava – kraj pro lázeňské a wellness pobyty

Jižní Morava je svým stabilním a teplým počasím, čistým ovzduším, prakticky nezatíženým těžkým průmyslem velmi dobře vybavena pro odpočinek, obnovu našich sil, či chceteli, pro relax. A také tyto služby svým hostům ve stále větší míře nabízí, formou lázeňských či wellness pobytů.
Záleží pouze na nás, čemu dáváme přednost. Jestli nám vyhovuje komplexní péče zdravotnického personálu, založená na vstupní diagnóze a vpodstatě ušitá na naše unavené tělo a duši. Nebo jestli jsme natolik vnímaví a aktivní, že si vymyslíme vlastní relaxační program, doplněný fittnes, masážemi, zábaly, saunou, bazénem…

V Hodoníně se můžeme léčit jodobromovou minerální vodou, nazývanou Solanka, starou několik milionů let. Působí blahodárně na pohybové ústrojí, stavy po úrazech a operacích, na neurologické nemoci, nemoci oběhového a cévního systému. Tyto lázně poskytují kromě klasické lázeňské péče i pobytové programy – léčebné, relaxační, regenerační a rekondiční.
Nově patří k lázním Hodonín také lázně Lednice, zařízení lázní je umístěno v těsném sousedství zámecké zahrady a tím se řadí k lázním v nejkrásnějším prostředí.

Navštivte stránku hotely na Jižní Moravě.

Lázně Ostrožská Nová Ves zase využívají k léčbě sirnaté prameny, vhodné k posílení pohybového aparátu a k léčení kožních problémů. Budovy lázní jsou obklopeny lesoparkem, kraji vévodí hrad Buchlov. Lázněmi vede Moravská vinná cyklostezka, což je samozřejmě pobídka k pohybu a ke koštu vína. Ochutnat zde víno by měl každý, neboť víno je přece zdravé. A Ostrožská Nová Ves zdraví navrací.
Místní specialitou je další využití sirnatých pramenů, a tou je originální zdravotní kosmetická řada SINOVA. Vždyť ‚S‘ je v kosmetice nazývána prvkem krásy.

WELLNESS pobyty dnes nabízí téměř všechny hotely a penziony na jižní Moravě. Máme na výběr ze široké nabídky služeb. Od masáží všeho druhu – klasické, aromamasáže, baňkami, lávovými kameny, indické, lymfatické, medové i anticelulitidiové. Zábaly rašelinové, z včelího vosku, parafínu. Koupele Whirlpool, bylinné parní lázně, finská sauna, infrasauna. Můžeme navštívit Solné, nebo Solno – jodové jeskyně, to všechno jistě přispěje k rekondici našeho zdraví. Naše dobrá bytost pookřeje.
Ale největší devizou jižní Moravy je bezesporu víno a hudba. Obojí je k udržení naší dobré psychické i fyzické pohody potřebné a prospěšné.

Add reply

What is 15 + 8 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji