23
Kvě

Článek byl převzat ze stránky výlety Brno. Výlety na kole? Chystáte-li se na výlet na kole po Jižní Moravě, ubytujte se v penzion U Tří volů, který se nachází v Býkovicích asi 28 km na sever od Brna. Nabízíme pohodlné ubytování v soukromí se skvělou domácí i evropskou kuchyní. U nás také máte k dispozici bazén s výřivkou a saunu, kde si můžete dopřát regeneraci po celodením šlapání na kole. Večer se můžete pobavit ve společenské místnosti s barem a plazmovou obrazovkou a podělit se o své zážitky z cyklo výletu.

Kam na výlet na kole

Penzion U Tří volů nabízí skvělé zázemí pro ty, kteří se chtějí vydat na výlet na kole po Jižní Moravě. Doporučujeme zámek v Lysicích, Kunštátu či Westernové městečko v Boskovicích u Brna. Zdatnější cykloturisté se mohou v Blansku napojit na překrásnou cyklotrasu „Jantarová stezka“ a na kole si projet nejzajímavější část Moravského krasu. Navštivte nás v penzionu U Tří volů, Váš výlet na kole okolím Brna se stane neopakovatelným zážitkem.

Add reply

What is 5 + 4 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji