24
Kvě

Hledáte ubytování vhodné pro rodiny s dětmi na jihu Moravy? Navštivte penzion U Tří volů! Pro nás už je ubytování v pohodlných pokojích s vlastní koupelnou a kvalitním stravováním. přímo v penzionu úplnou samozřejmostí. Chceme, aby se u nás dobře cítil každý ubytovaný host, myslíme i na rodiny s dětmi. Velké oblibě se u rodičů s dětmi těší náš bazén s vířivkou. Součástí penzionu je také společenská místnost s velkoplošnou televizí, která je vám i vašim dětem plně k dispozici. Sad, který je nachází hned vedle penzionu můžete využít procházkám i k ochutnávce jeho ovoce. Doufáme, že rodinný pobyt pomůže zpříjemnit také náš venkovní gril navozující dojem středověkého hradiště.

Tipy na rodinný výlet s dětmi

Najdete nás ve vísce Býkovice, mezi Černou Horou a Lysicemi severně od Brna. V blízkém okolí penzionu se s dětmi určitě vydejte na Porčův mlýn. Uvidíte funkční mlýnské kolo s náhonem a mlýnský rybník, kde možná potkáte i vodníka. Za shlédnutí také stojí rozhledna Malý Chlum a pískovcová dominanta Velký Chlum se sochami Stanislava Rolníka. Pro rodinnou akci s dětmi se přímo nabízí výlet na Lysický zámek, kde můžete shlédnout utkání šermířů či kostýmové přehlídky. Na představení také zve rodiny s dětmi westernové městečko v Boskovicích – “West wild city”.

Penzion U Tří volů nabízí ubytování (ubytování s dětmi), které uspokojí všechny členy Vaší rodiny! Velmi vyhledávané jsou u nás v poslední době také víkendové pobyty.

Add reply

What is 10 + 7 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji