08
Čvn

WordPress je vedle Joomly a Drupalu jedním z nejrozšířenějších redakčních systémů na internetu. Zvládne s ním pracovat dokonce i začátečník, který není v oblasti webových stránek příliš kovaný. Samotnou instalaci může zvládnout s pomocí návodu a další úkony jako editace článků, vkládání obrázků či přidávání widgetů je intuitivní. I když je wordpress vhodný pro začátečníky, tak to neznamená, že zkušení tvůrci webových stránek v něm nenajdou pokročilé funkce. Těmi je doslova nabitý.

Můžete si v něm dotvořit prakticky vše, co si přejete. K tomu vám poslouží jednak vytváření vlastních vzhledů a také vlastních pluginů. Obojí vyžaduje už určitou znalost a začátečník by se mohl už lehce ztratit. WordPress na svém webu nabízí komplexní manuál, ale občas je hledání správného řešení trochu složitější. Pomoci vám v tom může web wordpress.fabulator.cz, kde naleznete hned několik vychytávek, které se vám budu při práce s wordpressem hodit.

Konečně se dozvíte, jak správně počeštit anglickou šablonu nebo ke každému článku vložit odkaz na sociální sítě a svůj web tak šířit mezi lidmi po celém internetu. To vše vám může umožnit WordPress.

, , , ,

Add reply

What is 2 + 8 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji