16
Čvn

Trezorové dveře bezpečnostní třídy I

Takto označené trezorové dveře se využívají jako hlavní vstupní dveře, do k tomu určených komorových trezorů, popřípadě skladů zbraní, jelikož plně splňují n. v č. 338/2002 Sb. a zákon o zbraních a střelivu č. 119/2002 Sb. Jejich kvalita a odolnost je zkoušena ve státě akreditované zkušebně Trezor Test a označení bezpečnostní třída 1 slibuje nejvyšší kladené nároky na bezpečnost. Pro lepší manipulaci vně komorového trezoru je možnost trezorové dveře vybavit přídavnou denní brankou, která umožňuje provoz při otevřených dveřích. Trezorové dveře bezpečnostní třídy I, jsou zhotoveny ze čtyř plášťů Ihned pod zámkovým mechanismem se nachází kalená deska, jež se vyznačuje vynikající odolností proti odvrtání. Mezi standardní vybavení patří motýlkový zámek, ale není problém se v individuální situaci domluvit na dalších přídavných zámcích motýlkového, mechanického kombinačního či elektronického kombinačního typu.

Trezorové dveře synonymem bezpečí

Trezorové dveře jsou uzamykány na pantové části pevnými a na ostatních stranách pohyblivými čepy, jejichž počet úzce souvisí s danými rozměry dveří. Trezorové dveře vám dokážeme odborně nainstalovat a při kotvit, i s přídavnými zednickými pracemi Naše firma dokáže naplnit vaše představy od počátečního nápadu, až po závěrečnou realizaci v podobě předání klíčů a odborného zaškolení.

Autor článku – http://trezorove-dvere.eu/

Add reply

What is 3 + 14 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji