21
Čvn

Pokud bydlíte na Nymbursku, nebo máte v plánu si zde pořídit nějaký domek, určitě se nemusíte bát, že byste zůstali sedět doma. Krom krásné polabské přírody je tu opravdu široké množství sportovního vyžití pro každého.

Milovníci raketových sportů si mohou zahrát tenis, badminton nebo squash. Squash Nymburk k dispozici nemá, ale v nedaleké Lysé nad Labem je pěkné sportovní centrum – Sport Zone – se squashovými, tenisovými i badmintonovými kurty.

Pro milovníky fitness je zde i fitness se spiningem, posilovnou, soláriem apod.. Stejně tak v Lysé nad Labem ve Sport Zone je k dispozici solárium, posilovna, trampolínky, jóga nebo pilates.

Pokud jste příznivci rekreačních sportů jako je například jízda na kole, nebo na in-line bruslích, tak je tu pro Vás velké množství cyklotras, které Vás provedou krásnou přírodou v polabí. Pro bruslaře vede stezka z Nymburka do Poděbrad, která má cca 10 km.

Nejen v letním období nabízí Nymburk možnost využít poměrně rozsáhlého sportovního areálu v nádherném prostředí lesoparku na břehu řeky Labe. Jedná se o areál, ve kterém trénují jak vrcholový sportovci tak amatérští. K dispozici jsou venkovní a vnitřní sportoviště pro téměř 20 sportovních odvětví, převážně olympijských sportů od atletiky po tenis.

Add reply

What is 9 + 3 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji