21
Čvn

Recyklace kovového odpadu představuje jasný případ ochrany životního prostředí, kdy se vykupovaný kovový šrot třídí a zpracovává na provozovnách „šroťácké“ společnosti. Výkup železa a výkup barevných kovů jsou samozřejmě důležitou součástí v oběhu kovového materiálu.

Významným zpracovatelem kovového odpadu v České republice i v zahraničí je TSR Group, konkrétně na českém trhu TSR Czech Republic s.r.o. Předmětem podnikání je sběr, zpracování a obchodování se železnými a neželeznými kovy. Společnost  působí na českém trhu již od roku 1993 a v současnosti nabízí výkup na více jak 40 sběrnách po celé České republice.  Hlavními zpracovatelskými  centry jsou: výkup Plzeň, výkup Hradec Králové, výkup Olomouc a výkup Ostrava.

Přineste váš kovový šrot na výkup kovů – na základě použité technologie zpracování je totiž možné využít až 100 procent kovového odpadu k získání vysoce kvalitních kovů.

Add reply

What is 10 + 14 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji