07
Čvc

Dalším typem je Sinclair Nordic Inverter ASH-12AIN PT, který je na trhu k dispozici za cenu okolo 22 tis. korun. Dokáže, však nabídnou chladící výkon až 3,6 kW, který zajistí příjemné klima i ve větších místnostech. V zimním období jistě oceníte tepelný výkon, který převyšuje hodnotu 4 kW. Interiér tak vytopí i při opravdových mrazech. Uživatelé si často pochvalují nízkou hlučnost a spotřebu elektrické energie. Dále pak jednoduché a intuitivní ovládání. Za zmínku stojí také nastavitelný časovač nebo kvalitní antikorozní ochrana výměníku. Jistě oceníte také přehledný diagnostický displej a dálkové ovládání pro vaše pohodlí.

Vrcholnou řadou klimatizací Sinclair jsou klimatizace Sinclair Nordic. Uživateli zajistí vysoký výkon, kterého dosáhnout za udržení rozumné spotřeby energie. Jsou tak schopny ušetřit nemalou částku vašich finančních prostředků. Jejich cena není přehnaně vysoká, takže poskytuje velmi slušný poměr mezi cenou a užitnou hodnotou. Díky atraktivnímu a modernímu designu se skvěle hodí do jakékoliv místnosti.  Klimatizace Sinclair Nordic jsou užitečné po celý rok. V létě vám poskytnou vysoký chladící výkon a v chladnějším období roku zase dokážou místnost příjemně vytopit. Díky funkci Plasma Tec navíc zbavují interiér prachu a zápachu.

První z řady těchto klimatizací je klimatizace Sinclair Nordic Inverter ASH-09AIN PT. Tento typ přináší chladící výkon 2,5 kW. Pochlubit se však může také ještě o něco vyšším tepelným výkonem. Skvěle byla potlačena hlučnost vnitřního i vnějšího zařízení.  Její cena se pohybuje okolo 20 tis. korun. Za tuto částku získáte plno funkcí jako je nezávislé odvlhčování nebo nastavitelný časovač. Antikorozní vlastnosti výměníku nebo fotokatalytický filtr patří také ke standardu. Tento typ byl zařazen do energetické třídy A.

Add reply

What is 5 + 4 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji