08
Čvc

V dnešní moderní době se již takřka neobejdete bez klimatizace. Je jí potřeba v našich domovech i kancelářích. Letní dny jsou u nás čím dál více teplejší a klimatizace se stala standardem pohodlí. Bez ní už si to často ani neumíme představit. Proto jsou na trhu kvalitní klimatizace Sinclair Nordic. Jedná se o prémiovou řadu této značky. Z jejich předností oceníme zejména tichý chod. Za zmínku stojí také nejmodernější použité technologie a velmi nízká energetická náročnost. Tu se konstruktérům podařilo snížit téměř na polovinu. Velmi atraktivní je také design, který se dokonale hodí do každé místnosti. Klimatizace Sinclair Nordic patří k tomu nejlepšímu, co je na trhu k sehnání.

Jednou z této řady klimatizací je klimatizace Sinclair Nordic Inverter ASH-18AIN PT. Je vybavena výkonným mechanismem, který dokáže vyvinout chladící výkon až 5,3 kW. Tepelný výkon je stanoven na hodnotě dokonce 5,9 kW. Pyšní se například funkcí Plasma Tec, která aktivně zbavuje místnost prachu a nečistot obsažených ve vzduchu. Dále pak je vybavena přehledným diagnostickým displejem nebo dálkovým ovládáním, který je velmi intuitivní. Klimatizace Sinclair Nordic Inverter ASH-18AIN PT se stane vašim nepostradatelným pomocníkem.

Další z této řady klimatizací je typ klimatizace Sinclair Nordic Inverter ASH-24AIN PT, který je na trhu za cenu okolo 35 tis. korun. Za tuto sumu je toho schopen hodně nabídnout. Standardem je mnoho funkcí v čele s inteligentním odmrazováním nebo automatickým odvlhčováním. Dále nabízí třeba výkonný kompresor se špičkovou japonskou technologií nebo chladicí kapalinu, která je ohleduplná k přírodě. Pochlubit se může také tichým chodem a tedy i velmi nízkou mírou hlučnosti. Míra spotřeby energie dosahuje i přes velký výkon 6,5 kW velmi přijatelné úrovně.

Add reply

What is 10 + 15 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji