11
Čvc

Překlady

Naše agentura vyniká v rychlosti. Jedná se o rychlost reakce na Vaše objednávky a rychlost vyhotovení překladu. Krátké překlady pro Vás připravíme do 24 hodin. I na delší překlady nebudete dlouho čekat. Poskytujeme překladatelské služby do 15 jazyků. Zajistíme Vám kvalitní překlady textů a překlady online za velmi nízkou cenu. Dále poskytujeme korektury textů rodilými mluvčími a překladatelství všeho druhu – obecné, odborné, technické, soudní překlady a další.

Překlady a překladatelské služby – jazyky: angličtina, němčina, ruština, běloruština, ukrajinština, čeština, slovenština, polština, francouzština, španělština, italština, srbština, chorvatština, makedonština a japonština. Nabízíme tlumočení při nejrůznějších příležitostech: obchodní jednání, schůzky, školení, přednášky, veletrhy a další. Jako jednu z našich volných a bezplatných služeb Vám nabízíme překlady písní volně ke shlédnutí. Ručíme za kvalitu. Trojice zásad naší společnosti zní: rychle, kvalitně a levně. Každý vyhotovený překlad je zkontrolován rodilým mluvčím čímž je zaručena vysoká kvalita překladu. Cena našich překladů je jedna z nejnižších cen na trhu. Cena za 1 normostranu již od 160 Kč.

, ,

Add reply

What is 7 + 8 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji