Spatne ID plochy.
14
Čvc

Společnost Silic International s.r.o. vstoupila na český trh v roce 2009 s novinkou v podobě značkových silikonových hodinek SILIC, které se těší velké oblibě. Díky úspěšnému startu jsme mohli rozšířit své aktivity i do dalších oblastí. Jednou z nich jsou i dřevěné vláčkodráhy, které patří mezi nejoblíbenější a nejžádanější dětské hračky.

Není nic hezčího, než vykouzlit úsměv na dětské tváři. Děti mají spousty přání a splnit je nebývá vždy úplně snadné. Přinášíme vám klasické dřevěné vláčkodráhové stavebnice, které jistě nadchnout děti i dospělé. Potěšte své děti krásnou hračkou, která je zabaví na hodiny a hodiny a zároveň bude rozvíjet jejich schopnosti. Tvořivost, představivost, manuální zručnost, sebejistota, kreativita a motorické schopnosti jsou příkladem několika z celé řady dovedností, které pomáhají dětem rozvíjet naše výrobky.

Jde o kvalitní a designově velmi vydařené dřevěné vláčkodráhy, které můžete kombinovat nejen mezi sebou navzájem, ale i se všemi podobnými stavebnicemi na trhu. Dřevěné vláčkodráhy také můžete kdykoliv v budoucnu rozšiřovat o další komponenty. V nabídce máme několik kolejových setů včetně vláčků a dalších doplňků. K vaší vláčkodráze si můžete vybrat také velké množství prvků pro rozšíření, jako jsou mosty, tunely, mašinky, vagónky, koleje, autíčka a další doplňky. I díky těmto možnostem jsou tyto hračky velmi oblíbené.

Vláčkodráhy jsou vyrobeny z kvalitního bukového a borovicového dřeva a byly navrženy speciálně pro malé děti. Vyznačují se vysokou kvalitou, bezpečností a splňují veškerá kritéria a normy EU. Jsou samozřejmě zdravotně nezávadné a netoxické. Stavebnice neobsahují malé části, které by mohly děti vdechnout, nebo sníst.

Kompletní nabídku vláčkodrah i příslušenství najdete na stránkách našeho e-shopu www.vlacko-drahy.cz .

, , , , , , , , , , , ,

Add reply

What is 15 + 8 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji