15
Čvc

Slovo „wellness“ je v poslední době skloňováno do všech podob. Jde hlavně o zdravý životní styl a to se vším všudy. wellness dokáže být perfektní prevencí civilizačních nemocí, díky wellness se naučíte relaxovat, správně jíst i cvičit a budete si dopřávat veškeré příjemné wellness procedury včetně masáží, sauny, vířivky, koupelí , zábalů a mnoho dalšího. Změnou svého životního stylu ve wellness uděláte obrovskou službu svému tělu i mysli. Naučte se mít se rádi a pečovat o sebe. Většina lidí se naprosto odbývá, nezdravě a nepravidelně se stravuje, má málo pohybu a celkově o sebe nepečuje, výsledkem jsou pak stres a nemoc. Cílem wellness je najít cestu k plnohodnotnému životu až do pozdního věku. Potlačit procesy stárnutí organizmu, kterému se sice nevyhneme, ale můžeme si i toto životní období správně užít. Za většinu projevů stárnutí si totiž můžeme jen my sami naším špatným životním stylem. Je tedy zapotřebí změnit životní styl a začít pečovat o své zdraví, což nemusí být zprvu jednoduché. Od počátku minulého století jsme snížili fyzickou aktivitu nutnou k zajištění obživy v průměru o 75 % a zvýšili energetický příjem potravin., což logicky vede k nadváze a nemocem s ní spojenými. Wellness Vás naučí správně se stravovat a svou energii zužitkovat tím správným směrem. Volba druhu cvičení má vycházet z nátury jedince, aby cvičil rád a s chutí a hlavně pravidelně. Cvičení, které Vás nebude bavit postupně přestanete praktikovat. Najděte si ten svůj sport, pokud možno bez přetěžování kloubů a páteřního systému.
Další velmi důležitou složkou wellness je relaxace. Správnou relaxací a rehabilitací lze odbourávat dopady stresových stavů, duševního či fyzického přetížení – klient si při správně voleném programu „dobije baterky“. Hlavním přínosem relaxace a rehabilitace je uvolnění vnitřního napětí.

Add reply

What is 14 + 3 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji