Spatne ID plochy.
19
Čvc

Zapomeňte na předsudky, že lázeňské pobyty jsou pouze pro seniory nebo nemocné lidi, naopak, v dnešní době využívá lázeňských pobytů a s nimi spojených wellness služeb čím dál více mladých lidí. Lázeňské pobyty se staly prevencí civilizačních chorob a relaxačním centrem. Komplexní léčba, profesionální přístup, wellness procedury, pocit luxusu, relaxace, to je to, co činí lázeňské pobyty jedinečnými. Dovolujeme si představit Vám širokou nabídku lázeňských pobytů pro Vaše zdraví i psychickou pohodu. Víkendové lázeňské pobyty po celé ČR a SR. Vyberte si ten nejlepší!
Již antičtí Římané, znalí slov otce medicíny Hippokrata „in balneis salus“, využívali v hojné míře blahodárných účinků minerálních vod a budovali lázeňské komplexy po celé říši, jejichž prostory se pak stávaly místem společenských setkání i obchodních schůzek. Stále více se tak rozšiřují tzv. wellness pobyty, které kombinují léčebné účinky lázní s relaxací. Nejčastější zdravotní problémy k jejichž odstranění napomáhají lázeňské pobyty jsou nemoci pohybového ústrojí, gynekologické potíže, potíže zažívacího traktu, chronické kožní nemoci, kardiovaskulární choroby, potíže dýchacích cest. Lázeňské pobyty lze rozdělit do několika druhů. Manažerské lázeňské pobyty jsou primárně určeny pro klienty, kteří mají manažerské povolání. Zaměřují se především na antistresové kúry a masáže, aby tak došlo k co největšímu uvolnění lidského těla, které je zmáháno nezdravým životním stylem a každodenním stresem. Lázeňské pobyty pro ženy – procedury především z oblasti wellness & beauty. Tyto programy jsou plné regenerace, odpočinku a klidu a působí blahodárně na zdraví každé ženy. Seniorské lázeňské pobyty jsou individuálně nastavené pobyty pro dříve narozené, které se specializují na problémy, které jsou s přibývajícím věkem často spojeny. Obsahují také mnoho doplňkových procedur, které jsou speciálně navrženy pro seniory.

Add reply

What is 10 + 5 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji