Spatne ID plochy.
20
Čvc

Lázeňské pobyty uklidňují nervy, jsou balzámem pro duši i pro tělo. Jedinečné lázeňské pobyty jsou vhodné jako krásný dárek. Tím nejdůležitějším významem lázeňských pobytů je zaměření na léčení a obnovu fyzických a psychických sil lidí, a to za využití léčivých přírodních zdrojů (vody, peloidy 2, plyny a klimatické podmínky). Účinek je úzce spojen se změnou prostředí a místa. Soustavou podnětů fyzických a psychických dochází ke změně reaktivity a regulace organismu na kvalitativně vyšší úroveň. Přijeďte si odpočinout a upevnit své zdraví. Lázeňské pobyty v posledních letech využívá čím dál tím víc mladých lidí jako wellness dovolenou. Lázeňské pobyty navíc nabízejí pacientům a klientům bohatý kulturní život. Už ve Starém Egyptě existovaly lázně s propracovaným provozem, využijte této tradiční očisty těla i mysli. Česká republika se pyšní desítkami lázeňských míst. Lázeňské pobyty mají v ČR dlouholetou a slavnou historii a věhlas po celém světě. Největší rozvoj zaznamenalo lázeňství koncem 18. století, protože bylo těsně spjato s pokrokem vědy a techniky i s rozvojem společenské komunikace. Stavěly se velké lázeňské domy a kolonády, docházelo k zastřešování zřídel. Velká pozornost byla věnována kvalitě přírodních zdrojů.
Vyzkoušejte na vlastní kůži účinek lázeňských pobytů, nebo lázeňský pobyt darujte svým blízkým. V současné době je lázeňská léčba součástí léčebně preventivní péče, jako nezbytná součást zdravotní péče o pacienta. Úloha lázeňství je obtížně zastupitelná v léčbě řady chronických onemocnění, v prevenci přechodu nemocí do chronického stadia a vzniku komplikací, v rehabilitaci po závažných akutních onemocněních, operacích a úrazech. Ale nejen pro nemocné klienty se hodí lázeňské pobyty, jsou také úžasnou prevencí všemožných nemocí, hlavně těch civilizačních.

Add reply

What is 10 + 4 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji