26
Čvc

Nebojíte se vysoké rychlosti? Nemáte strach z výšek? Milujete adrenalin? Zkuste let stíhačkou a pociťte, jaké je to být v kůži pilota takového stroje! Snad každý kluk chtěl někdy být pilotem, nyní se Vám ten sen může alespoň na chvilku splnit. V doprovodu leteckého instruktora budete zažívat rychlost vyšší než 700 km/h. To jsou naprosto jedinečné okamžiky, které vám zprostředkuje let stíhačkou. Po předletové přípravě, kdy se poučíte o technických stránkách letu stíhačkou a absolvujete krátkou zdravotní prohlídku usednete do proudového letounu. Při letu stíhačkou zažijete ukázku rychlostní akrobacie, zatáčky na malých poloměrech, bojové zatáčky a další prvky spojené s letem stíhačky. Exkurze do světa vojenských pilotů je jedinečnou možností jak se seznámit s tímto krásným povoláním. Vyhlídkové lety stíhačkou jsou určeny pro 1 osobu. Vyhlídkové lety stíhačkou mohou absolvovat osoby starší 15 let se souhlasem rodičů nebo zákonných zástupců. Zdravotní prohlídka je podmínkou,provádí se přímo na letišti. Lety stíhačkou se provádějí celoročně, zhoršené počasí není překážkou. Minimální délka letu stíhačkou je 15min. Lze i přiobjednat DVD záznam o průběhu letu. Dopřejte sobě nebo někomu blízkému jedinečný, nepopsatelný pocit z letu stíhačkou.
Odvažte se a vyzkoušejte si na vlastní kůži let stíhačkou! Poprvé je zde možnost pro civilní osoby zažít to, co bylo dříve vyhrazeno pouze vojenským pilotům. Jedná se o mimořádný zážitek, kdy si budete připadat jako hrdinové filmů. Na světě snad není akčnějšího zážitku. Let stíhačkou je naprosto jedinečný zážitek, který Vás naplní adrenalinem až po konečky prstů. Zažijete nekompromisní přetížení.

Add reply

What is 5 + 2 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji