26
Čvc

Hledáte originální zážitkový dárek? Zvolte pivní lázně. Nejstarší pivní lázně jsou staré přibližně 2000 let. Je to originální lázeňská procedura. Jedná se o koupel v pivní lázni doplněnou masážemi, zábaly, relaxací a pitnou kůrou. Prožijte několik neobyčejných dní v originálních pivních lázních a vyzkoušejte na vlastní kůži netradiční procedury. Relaxace a wellness procedury Vás dokonale rozmazlí. Pivní lázeň je relaxační procedura, jejíž hlavní složkou je minerální voda o teplotě cca 35 ºC, která je obohacena několika litry speciálního nepasterizovaného piva a dalšími přísadami, jako jsou pivovarské kvasnice, nadrobno drcený chmel, sladový šrot a sušené léčivé byliny. Množství jednotlivých přísad je obchodním tajemstvím každého provozovatele. Cílem koupele je relaxace, odreagování, harmonizace funkcí organizmu, omlazení pokožky a zlepšení obranyschopnosti těla.
Teplá voda aktivuje krevní oběh, prohřívá klouby a uvolňuje svaly. Blahodárně působí také na pokožku, protože uvolňuje póry, kterými se následně odplavují škodliviny. Sušené byliny fungují jako abrazivní prostředek, proto se pivní lázeň doporučuje i lidem s lupenkou a jinými kožními onemocněními. Významnou složku pivních lázní jsou pivovarské kvasnice, které jsou mimo jiné hlavním zdrojem vitamínu B, jehož úkolem je zajistit správné fungování metabolizmu buněk.
Navíc příznivě ovlivňuje vitalitu člověka, jeho psychický stav, činnost nervové soustavy a také ozdravuje pokožku. Během lázně se doporučuje vypít alespoň sklenici piva, protože živé kultury kvasnic prospívají trávicímu traktu. To je jediný zdroj alkoholu, který se může do těla dostat, protože náš organizmus jej z koupele jinak vůbec nepřijímá. Vyzkoušejte pivní lázně a jejich regenerační účinky na tělo i mysl.

Add reply

What is 2 + 5 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji