15
Srp

Celkově znamená wellness fyzickou i psychickou pohodu člověka a udržení dobré kondice a to až do vysokého věku. Wellness, to jsou také příjemné a hýčkající procedury vedoucí k relaxaci a odreagování, které navodí psychickou pohodu. Wellness můžeme chápat jako stav zdraví, zahrnující harmonii těla, mysli a ducha, odpovědnost sám za sebe, fyzickou a tělesnou zdatnost, zdravou výživu, relaxaci a duševní aktivitu. Wellness v sobě zahrnuje kontrolu váhy, optimální zdravou stravu, dostatek pohybu a kontrolu stresu. Dobrou zprávou je, že pokud máte v pořádku výživu a váhu je tělo schopné se daleko lépe bránit negativnímu vlivu stresu. Dále odborníci uvádí, že pro správnou kondici není nutné dělat aktivně sport, ale stačí 12-30 minut pohybu denně. A dnes je již obecně známé, že jedním z hlavních důvodů, proč si tělo dělá zásoby tuku, je nevyvážená výživa.
Wellness je zdravá rovnováha mezi myslí, tělem a duchem. Výsledkem je celkový pocit tělesné i duševní pohody. Wellness je pevné odhodlání žít svůj život vitálně. Wellness je pozitivní přístup k žití, který pohltí celého člověka. Je to sjednocení těla, mysle i duše; je to uvědomění si, že všechno to, co děláte, myslíte si, cítíte a věříte, má vliv na Váš zdravotní stav. Zapomeňte na stres a spěch. Nechte se unášet příjemným pocitem uvolnění v sauně či při blahodárné masáži. Wellness nás učí odpočívat a oprostit se od každodenních starostí. Tvoříme wellness programy na míru pro každého bez rozdílu věku, pohlaví, profese, národnosti či vyznání, rodinného stavu nebo fyzické kondice. Vyvážená kombinace programů a služeb za účelem zlepšení fyzické kondice a navození psychické pohody, to je wellness program. Pečujte o sebe a zkuste i Vy wellness životní styl.

Add reply

What is 11 + 6 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji