17
Srp

WordPress je jedním z nejpoužívanějších redakčních systémů na internetu. U každého z jeho částí na vás doslova a do písmene křičí slovo zdarma. Jsou to jednal volně stažitelné šablony, kterých jsou snad tisíce a pluginy, jež vám pomohou rozšířit základní fuknce wordpressu. Ze systému pro blog si tak můžete vytvořit velmi mocný nástroj, jež zvládne vše od magazínu až k eshopu. Opravdu nebývalé schopnosti na to, že se jedná o program zdarma. Bohužel se někomu může zdát příliš náročný na hosting. Stačí se ovšem vyvarovat přemíry otravných pluginů. Většina věcí se dá řešit jednoduchou úpravou šablonu a ne nabalováním dalších a dalších rozšíření.

Jako zkušený WordPress harcovník vám mohu nabídnout různé tipy, které se vám budou při práci s tímto redakčním systémem hodit. Kromě vlastních řešení mám na webu i seznam kvalitních pluginů a český překlad několika zahraničních šablon. Vše je samozřejmě zdarma, takže se nemusíte bát, že bych z vás chtěl tahat nějaké nekřesťanské peníze.

Připraveno je pro vás rovněž několik tutoriálů, které vás budou vodit pěkně krůček po krůčku, provádět vás světem WordPress. Naučíte se ho ovládat, ale i vytvářet své vlastní šablony. Všechny tyto schopnosti se vám budou hodit, protože se nebudete muset na fórech ptát na každou prkotinu. Ukážete svého vlastního tvořivého ducha.

, , , , , ,

Add reply

What is 6 + 6 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji