Spatne ID plochy.
17
Srp

Hvězdná brána – SG1 – to je opravdová seriálová klasika. Asi nejdelší scifi seriál vůbec a to nemusíme počítat spin-offy a filmy, které byly na jeho základě natočeny. Kdybyste si chtěli udělat pořádný maratón, tak byste u televize strávili téměř týden čistého času. Takový maratón by měl na účastníky přímo smrtící účinky. Možná by se to dalo dělat jako soutěž. Čím novější je série, u které jste usnuli, tím více bodů pro vás. Na olympiádu se to ale asi nedostane.

Nejlepší bude hvězdnou bránu sledovat hezky po kouskách. Každý den jeden díl. Uvidíte, že takhle zábava vám vydrží dlouho. Budete sledovat hrdiny Země, jak kosí jednoho nepřítele lidí za druhým. Ano, nečekejte žádný realismus. Je to spíš taková pohádka. Hrdinové jsou nesmrtelní. Dokonce i občas vstávají z mrtvých, protože diváci je chtěli zpět. I takové jsou neduhy honby za sledovaností. Je na nás jestli budete k autorům schovávají a také řiťolezectví jim povolíte. Osobně si myslím, že bychom jim to měli odpustit.

Hvězdná brána není jen akce na cizích planetách. Pozorný divák si tam může najít vše. Dobrodružství, vědu, filozofii a místy se tam mihne o něco pro ženy – romantika. Přestřelky mezi lidmi a goaldy však vedou nad vším jiným. O tom celém přeci stargate byl. Netřeba se snažit získat všechny druhy diváků najednou. Každý má rád něco jiného. Tak nám to prosím příliš nemíchejte.

Po SG1 přišel ještě seriál Atlantis a Universe. Jejich natáčení už skončila a tak se zdá, že s hvězdnou bránou to dopadne podobně. Diváci už chtějí zase něco nového. Je však možné, že naše oči ještě uzří několik stargate filmů. Šušká se o prozrazení projektu hvězdné brány mezi masy. Uvidíme, co nás čeká.

, , , , , ,

Add reply

What is 4 + 10 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji