17
Srp

Kdysi dávno… v předalekém vesmíru … určitě všichni poznáváte slova, která se objevují ve všech šesti star wars filmech. Příběh z budoucnosti (vlastně minulosti) sledujete především cestu rodiny skywalkerů, která pohne osudy celé galaxie. Nedjříve ji uvrhne ve zmatek a zkázu, aby to poté mohla obnovit. Seriál Clone wars se však soustředí jen na krátké období mezi druhým a třetím filmem. Mapuje klonové války, jak už ostatně název napovídá.

Narozdíl od svých bratrů se nejedná o hraný film. Je to spíš takové hravé animování pro děti, i když ani dospělí by tímto seriálem nemuseli pohrdat. Ústřední postavou Clone wars je anakin skywalker, který se svými druhy bojuje proti armádám klonů. Nejsou tu žádné brutální scény, až na pár usekaných končetin, ale znáte přece rytíře Jedi. Jinak jsou všechny scény protkány hlavně vtipem. A tak se budete hlavně smát, smát a smát.

Clone wars je určitě dobrý seriál, ačkoliv je cílem především pro mladší publikum. Pro milovníky světa hvězdných válek to je jasná povinnost. K vidění jsou vidět celkem tři série, kde se dozvíte o všech událostech, které se staly mezi druhým a třetím filmem. Tak ať při tom smíchu náhodou nespadnete ze židle.

, , , , , , ,

Add reply

What is 9 + 12 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji