Spatne ID plochy.
18
Srp

Let balonem jedna z nejromantičtějších věcí, kterou můžete sami prožít, nebo darovat. Let balonem v sobě snoubí adrenalin i relaxaci. Při žádném jiném zážitku nemůžete toto spojení prožívat.
Budete v doprovodu zkušeného pilota plout větrem nad krajinou přibližně 1 hodinu a vychutnávat si úžasný vyhlídkový let balonem. Při letu balonem máte také dostatek času pořídit si spoustu hezkých fotografií, proto nezapomeňte si fotoaparát či kameru. Let balonem je možný v kterémkoli ročním období a létá se po celé republice. Let balonem je zážitek plný romantiky, dobrodružství a splněných snů. Podívejte se na svět z výšky, tento neopakovatelný pohled se vám vryje do paměti.
Děti mohou letět v balonu od 12ti let, doprovod dospělého je nezbytný. Z bezpečnostních důvodů nemohou být přepravovány těhotné ženy a děti o výšce méně než 1,30 m. Pasažéři mladší 15-ti let mohou letět pouze v doprovodu dospělé osoby. Pasažéři ve věku 15 – 18 let musí mít písemný souhlas zákonného zástupce. Po přistání a zabalení balonu budete přijati do cechu balonářského a obdržíte pamětní (křestní) list. Přijměte naše pozvání do světa horkovzdušných balónů. S ničím nesrovnatelný zážitek, pozorování světa z ptačí perspektivy, absolutní bezpečnost a odbornou organizace. Let balonem je jedinečným dárkem pro Vaše blízké. Už jste letěli balónem? Ne? Určitě Vás to láká… tak proč to nezkusíte a neobjednáte sobě nebo svým blízkým vyhlídkový let balonem? Doporučujeme pohodlné, sportovní oblečení a pevnou obuv. Ve výšce je max. o 1-2 stupně nižší teplota, proto není nutné se oblékat tepleji. Fyzická i psychická náročnost je mírná, takže se tento zážitek hodí pro každého.

Add reply

What is 2 + 14 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji