18
Srp

Freeware je pro mnohé lidi obyčejný odpad, protože si říkají, co je zadarmo, to je špatné. Jak hrozivě jejich myšlení chybovalo… vůbec to totiž není pravda, ačkoliv v některých zvláštních případech se to stát může. Musíte mít vytipovaný správný program. A právě k tomu vám slouží web freeware programy, který vám nabídne ty nejlpší kousky z různých oborů. U nich se opravdu nemusíte bát, že by byly nějaké špatné či nedodělané. Jsou to opravdové jedničky ve svém oboru.

S komerečním využitím se ovšem mějte na pozoru. Že je něco zadarmo pro obyčejné lidi neznamená, že u firem to je stejně. K Freeware programům si vždy musíte přečíst plné znění podmínek. Ano, často to bývá dlouhé a nezáživné, ale je to třeba. Nechcete přeci porušovat autorská práva. Jak by líbilo vám, kdyby na vašem výrobku trhla peníze nějaká nadnárodní korporace a vy byste z toho všeho neviděli ani korunu. Nedělejte druhým to, co se vám nelíbí.

Freeware využívejte dle vlastního uvážení. Možná by stálo za úvahu věnovat autorům nějakou tu korunku na přilepšenou. Přeci jen to dělají ve svém volném čase a pro ně toho neplyne žádné trvalý příjem. Takhle jim určitě trochu pomůžete s prací a oni se navíc mohou radovat, že je z jejich programu někdo velmi nadšený.

, , , , , , ,

Add reply

What is 4 + 2 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji